Lepidlá a laky

Darwi lak hodvábne matný
125 ml
2588
skladom 3ks

Darwi lak - hodvábne matný akrylový lak na univerzálne použitie. Rýchloschnúci a vodeodolný. Veľmi dobre chráni proti poškrabaniu a mechanickému opotrebovaniu. Vhodný na každý povrch. Ideálny na servítkovú techniku..

Objem: 100 ml

 

 

5,50 €

Darwi lak lesklý
125 ml
na objednávku

Darwi lak - lesklý akrylový lak na univerzálne použitie. Rýchloschnúci a vodeodolný.  Veľmi dobre chráni proti poškrabaniu a mechanickému opotrebovaniu. Vhodný na každý povrch. Ideálny na servítkovú techniku..

Objem: 100 ml

 

 

5,50 €

Finálny lak
125 ml
5920744
skladom 3ks

Idea Decoupage Water Based Glassy Varnish. Tento finálny ochranný lak značky Maimeri na vodnej báze je ideálny pre dekupáž. Vytvára silný film, vysoko odolný proti všetkým poveternostným podmienkam alebo mechanických vplyvom. Po usušení sa povrch stáva transparentný a lesklý.

Objem: 125 ml

 

11,80 €

Foto transfer
150 ml
49951
skladom 8ks

Foto transfer je určený pre prenos výtlačkov a kópií fotografií z laserových tlačiarní, novinových článkov, obrázkov z časopisov, atď., Možno použiť na: plátno, drevo, keramiku, kov, sklo, porcelán a látku.
Založené na vodnej báze. Po vyschnutí získa saténový lesk a je priehľadné. Vodeodolné.
Môže byť použité aj ako vrchný krycí lak, lepidlo potom fotografiám poskytuje ochranu pred prachom a špinou.

Pracovný postup:
1) Vytlačte alebo skopírujte Vašu originálnu fotografiu na laserovej tlačiarni. Potom položte fotografiu na podklad a naznačte jej obrysy buď Fantómovou fixou (stopa po čase zmizne), alebo mäkkou ceruzkou.
2) Potom pomocou syntetického štetca alebo valčeka natrite líce fotografie + vyznačenú plochu na podklade súvislou vrstvou Foto Transfer Potch. Pracujte rýchlo!
3) Ihneď vezmite natretý obrázok a lícom dole ho umiestnite do obrysu vyznačeného na podklade - "mokré na mokré". Potom fotografiu nožom, pravítkom, alebo suchým valčekom rovnomerne pritlačte. Prebytky lepidla po okrajoch obrázku ihneď odstráňte handričkou. 10 minút sušte obrázok fénom (na plný výkon). Potom nechajte úplne vychladnúť! Ďalšou možnosťou je sušiť 24 hodín pri izbovej teplote.
4) Papierovú vrstvu navlhčite kuchynskou hubkou a počkajte, kým papier nezmäkne. Potom papier nadrolte prstami alebo hrubou stranou hubky. Zostane len vodeodolný Potch s preneseným obrázkom. Jemné biele zvyšky papierových vlákien zmiznú ďalším prelakovaním buď ďalšou vrstvou lepidla, alebo akrylovým lakom.

6,90 €

Krakelovací lak
50 ml
Hobby Line      
na objednávku

Krakelovací lak značky C.Kreul je určený na dekupáž vytvára efekt trhliniek a prasklín. Tento krakelovací lak dodáva svojim efektom povrchu starodávny vzhľad.
 
 
 

4,90 €

Lepidlo na dekupáž
150 ml
49151
skladom 3ks

Dekupážne lepidlo POTCH je určené na servítkovú techniku. Lepidlo na dekupáž POTCH sa používa na rôzne materiály. Pred použitím dobre premiešajte.

 

 

 

 

 

6,10 €

Lepidlo na dekupáž
150 ml
Nr:49251
skladom 1ks

Lepidlo na dekupáž  POTCH je určené na servítkovú techniku. Dekupážne lepidlo POTCH je univerzálne a praktické. Dekupážne lepidlo sa používa sa na rôzne povrchy. Hlina, drevo, kartón, papier, keramika, sklo, plast, kameň, hliník, napnuté plátno. Pred použitím dobre premiešajte. Bez lesku.

 

 

 

 

od  6,10 €

Detail

Lepidlo na dekupáž
150 ml
Nr:49451
skladom 2ks

Dekupážne lepidlo POTCH je určené na servítkovú techniku. Lepidlo na dekupáž POTCH sa používa na keramiku a porcelán. Pred použitím dobre premiešajte.

 

 

 

 

 

5,80 €

Lepidlo na dekupáž
150 ml
49051
skladom 5ks

Lepidlo na dekupáž POTCH je určené na servítkovú techniku. Dekupážne lepidlo je univerzálne a praktické. Používa sa na sviečky. Pred použitím dobre premiešajte. Dekupážne lepidlo je na vodnej báze.

 

 

 

 

od  5,80 €

Detail

Lepidlo na dekupáž
150 ml
90981
skladom 2ks

Lepidlo na dekupáž POTCH je určené na servítkovú techniku. Dekupážne lepidlo POTCH sa používa na textil. Pred použitím dobre premiešajte. Dekupážne lepidlo POTCH je na vodnej báze.

 

 

 

 

od  5,80 €

Detail

Záverečný lak
125 ml
Maimeri
skladom 2ks

Lak značky Maimeri je konečný ochranný lak na báze vody. Ideálne pre mozaiky a dekupáž. Tvorí tenký film odolný proti poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu. Nanáša sa štetcom na zdobený povrch. Po úplnom zaschnutí vytvára dokonale hladký a čistý povrch. Pridáva dekorovanému predmetu lesk a jas. Niekoľko vrstiev tvorí imitáciu sklenenej tabule.
Objem: 125 ml

11,80 €