Termoregulátory

Termoregulátor TC405
1 kus
BENTRUP      
na objednávku

V termoregulátore je sériovo nainštalovaných 6 typických vypaľovacích kriviek. Navyše je možné, uložiť si ďalších 9 individuálnych vypaľovacích kriviek ako vlastné programy, u ktorých môžete zohľadniť Vaše skúsenosti a špeciálne požiadavky. Ako prednastavené programy, tak Vaše vlastné jednoducho vyvoláte stlačením tlačidla.
 
 
 
 

405,00 €

Termoregulátor TC44
1 kus
BENTRUP
skladom 1ks

Programovateľný regulátor TC44 poskytuje minimálne možnosti nastavenia a s jeho obsluhou sa zoznámite behom niekľkých minút. V porovnaní s podobnými regulačnými zariadeniami ponúka TC44 presnejší výsledok vypaľovania, značnú spoľahlivosť prevádzky a kontrolu pre veľmi jednoduchej obsluhe.

245,00 €

Termoregulátor TC505
1 kus
BENTRUP      
na objednávku

TC505 je voľba profesionálov. Tento regulátor má k dispozícii najnovšie technológie a začlenených mnoho funkcií, ktoré neboli k dispozícii na peci predtým. Regulátor ľahko je ovládateľný. Je to vysoko sofistikovaný prístroj s úplne konfigurovateľným vykonaním kontroly.
 
 
 
 

405,00 €

Termoregulátor TC507
1 kus
BENTRUP      
na objednávku

TC507 je top model Bentrup. Používa najnovšie technológie, ktoré sú k dispozícii. Regulátor je jednoduchý na použitie. Je to vysoko sofistikovaný prístroj s úplne konfigurovateľným vykonaním kontroly.
 

535,00 €

Termoregulátor TC66
1 kus
BENTRUP
na objednávku

Programovateľný regulátor TC44 poskytuje le minimálne možnosti nastavenia a s jeho obsluhou sa zoznámite behom niekľkých minút. Je koncipovaný pre typické aplikácie použivané pri vypaľovaní keramiky. Regulátor TC66 ukladá 6 vypaľovacích kriviek formou programov, ktoré môžete vyvolávať, aby ste ich nemuseli stále znovu zadávať. Tieto programy môžte sami meniť. Hodnoty zostávajú nastavené aj po vypnutí regulátora. 
 
 
 

295,00 €

Termoregulátor TC88
1 kus
BENTRUP
na objednávku

Programovateľný regulátor TC88 je skutočný "vševed" spomedzi kompaktných termoregulátorov. Vypaľovaciu krivku môžte nastaviť celkmo ľubovoľne, s opakovaným ohrievaním, výdržou a chladnutím. Používať môžte ľubovoľné profilyvypaľovania, napr. pre spekani skla, kryštalizovanie, atď.

495,00 €